τοτεναμ τσελσι Highlights | Vq7ggvol2fl9fm

Παρακολουθήστε live στις 2145 την εξέλιξη της αναμέτρησης Τότεναμ - Τσέλσι για τον 4ο γύρο του Λιγκ Καπ Αγγλίας. Τότεναμ - Γουότφορντ 1-0.

Tselsi Vs Totenam 1 3 1 4 2018 Stigmiotypa Youtube

Η Τσέλσι επιβλήθηκε με 2-1 της Τότεναμ στο ντέρπι του Λονδίνου στο Στάμφορντ Μπριτζ.

τοτεναμ τσελσι highlights. ΤΟΤΕΝΑΜ εναντίον ΤΣΕΛΣΙ - δείτε το περιεχόμενο της ιστοσελίδας μας σχετικά με αυτό το θέμα. Δύσκολη αλλά σημαντική νίκη με 2-1 πέτυχε η Τότεναμ στην έδρα της Γουλβς χάρη σε γκολ του Βερτόγκεν στις καθυστερήσεις. Η ομάδα της Μαγνησίας άνοιξε το σκορ μόλις στο 4ο λεπτό με τον με Πάολο Φερνάντεθ ενώ με το.

Τα highlights της αναμέτρησης. Τότεναμ Τσέλσι 1-1 κα. WwwcosmotetvgrΕγγραφείτε στο κανάλι της COSMOTE TV.

ΠΑΣ Γιάννινα Παναθηναϊκός 1-0. Httpbitly2Vc8admΓια να παρακολουθήσετε όλα. Εγγραφείτε στο κανάλι της COSMOTE TV.

Ο Σον οδήγησε τους Λονδρέζους στην κορυφή της Premier League. Τηλεοπτικά από το Novasports 1. ΤΟΤΕΝΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ.

Πρέμιερ Λιγκ 22122019 1830 Κωδ. Δείτε τα στατιστικά και την ανάλυση της συγκεκριμένης αναμέτρησης στις 19-9-2021. Με χρυσό σκόρερ τον Σον στο 42ο λεπτό η Τότεναμ έκαμψε με 1-0 εντός έδρας την αντίσταση της Γουότφορντ και.

Την δεύτερη του νίκη στο πρωτάθλημα μετά από το διπλό στην Τούμπα πανηγύρισε ο. Ο Βόλος για ένα ακόμα παιχνίδι ήταν καταιγιστικός κερδίζοντας 3-1 τον Απόλλωνα Σμύρνης για τη 2η αγωνιστική της Super League Interwetten. Τότεναμ Τσέλσι 0-1 Highlights Premier League 202021 422021 COSMOTE SPORT HD.

Η Τσέλσι πήρε μία πολύ σημαντική νίκη με σκορ 2-1 κόντρα στην Τότεναμ και πλέον εδραιώνεται για τα καλά στην 4η θέση της Premier League. Μετά το 1-1 της κανονικής διάρκειας Βέρνερ 19 Λαμέλα 83 η Τότεναμ απέκλεισε την Τσέλσι στα πέναλτι 5-4 και πήρε την πρόκριση για τα προημιτελικά του Λιγκ Καπ. Η 5η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ ολοκληρώνεται με το μεγάλο ντέρμπι του Λονδίνου ανάμεσα σε Τότεναμ και Τσέλσι σε ένα παιχνιδι που οι φιλοξενούμενοι έχουν το ξεκάθαρο προβάδισμα στο κουπόνι του.

WwwcosmotetvgrΕγγραφείτε στο κανάλι της COSMOTE TV. ΤΟΤΕΝΑΜ - ΤΣΕΛΣΙ. Ο Ιωνικός νίκησε τον Άρη στην έδρα του με σκορ 1-0 με τον Άοσμαν να είναι ο μοναδικός σκόρερ της αναμέτρησης και ο άνθρωπος που σημείωσε γκολ.

Οι πολλές απουσίες επιθετικά για την ομάδα του Ζοζέ Μουρίνιο ήταν για ακόμα μια φορά ο κύριος παράγοντας που τα σπιρούνια δεν. Httpbitly2Vc8admΠαρακολουθήστε τα highlights του τελικού Champions League. Τα Highlights του Ιωνικός Άρης 1-0.

Premier League H Mpraiton Nikhse Sto Ghpedo Ths Meta Apo 225 Meres 1 0 Thn Totenam Highlights Fosonline